Fluids Processing Maintenance in Processing  
    Info     Contact     Nieuwsbrief     Statistieken     Disclaimer     Privacy     Bedrijven log-in     Adverteren 
    Laat alle banners tegelijk zien..  
logo FluidsProcessing.nl
   
 
   

 
 
 
Van Wijk & Boerma Pompen B.V., Groningen
 
Mettler-Toledo B.V., Tiel
 
ProLeiT Industriele Automatisering BV, Enschede
 
Sapuflex International BV, Oosterhout
 
 

Productnieuws

Nieuwe robuuste 40 mm Buhler DC motoren

printversie Stuur iemand dit bericht Tweet this

Innovatieve gelijkstroommotoren

De nieuwe Bühler DC borstel motor met een doorsnede van 40 mm is met name ontworpen op robuustheid. De nieuwe metal brush-end shield en 7 slotted armature, gecombineerd met de nieuwste generatie ferriet magneten zorgen voor maximale prestaties. Dit maakt deze DC motor niet alleen geschikt voor de verpakkingsindustrie en office toepassingen, maar ook voor toepassingen in medische, automatisering- en domoticasystemen.

Deze motor is makkelijk te customizen met bijvoorbeeld een speciale as uitvoering, klantspecifieke buitenmantels, bekabeling (met en zonder connectoren) op maat, optische of magnetische encoders, elektromagnetische remmen en de meer bekende combinaties met gearboxen.

 Lage elektromagnetische interferentie
 metal brush-end shield
 Uitstekend volume vs. prestatie verhouding
 Maximale efficiëntie
 Lage inductantie
 Hoge versnelling dankzij een lage massatraagheid
 Lage elektromagnetische interferentie
 Hoge betrouwbaarheid
 Meerdere combinatiemogelijkheden met overbrengingen, feedbacksystemen, bekabeling, remmen en dergelijke

Door de lage elektromagnetische karakteristieken en de uitstekende thermische eigenschappen zijn deze 1.13.049.xxx motoren een uitstekende vervanger van de eerdere 40mm 1.13.046.xxx serie motoren.

Meer informatie:     Telerex Nederland BV    
Geplaatst: 30/01/2012 Getoond: bericht 93 x