Fluids Processing Maintenance in Processing  
    Info     Contact     Nieuwsbrief     Statistieken     Disclaimer     Privacy     Bedrijven log-in     Adverteren 
    Laat alle banners tegelijk zien..  
logo FluidsProcessing.nl
   
 
   

 
 
 
Van Wijk & Boerma Pompen B.V., Groningen
 
Mettler-Toledo B.V., Tiel
 
ProLeiT Industriele Automatisering BV, Enschede
 
Sapuflex International BV, Oosterhout
 
 

Persbericht

Roterende knie-koppeling bij Spraybest

printversie Stuur iemand dit bericht Tweet this

Variacor koppelingen

Roterende knie-koppeling bij Spraybest Variacor koppelingen 

Spraybest introduceert Variacor roterende knie-koppelingen

Het unieke, gepatenteerde, VARIACOR systeem is een draaibaar (knie) én roteerbaar koppelstuk voor leidingen en slangen.
Voorkomt geknoei met leidingen buigen, meerdere knietjes toepassen en dan nog nét niet fitten.

Leverbaar in verschillende varianten; vrij draaiend en roterend (DynaVariacor), of in de gewenste stand te “locken” (HydroVariacor en SpraVariacor).

Aluminium en RVS zijn de standaardmaterialen.

Vrije doorlaat van Ř 4 mm tot en met Ř 65 mm (1/4” tot en met 2-1/2” aansluitingen) zijn standaard.

Afwijkende aansluitingen en maten, hoge temperatuur en/of chemisch bestendige uitvoeringen en speciale materiaalsoorten behoren tot de mogelijkheden.

Speciale uitvoeringen voor hoge druk (630 bar (hydrauliek)), maar ook bijvoorbeeld voor brandstofpistolen en leidingsystemen voor sproeiers of persluchtgereedschappen.

Ga naar onze website voor meer informatie of bezoek voor een demonstratie onze stand, Hal 11-F001, tijdens de Industrial Processing van 5 t/m 8 oktober in de Jaarbeurs te Utrecht.

Agenda:     Industrial Processing 2010
Meer informatie:     Spraybest Europe BV     Externe link     Vraag per e-mail    
Geplaatst: 02/09/2010 Getoond: bericht 943 x