 | |
Spraybest introduceert Variacor roterende knie-koppelingen
Het unieke, gepatenteerde, VARIACOR systeem is een draaibaar (knie) én roteerbaar koppelstuk voor leidingen en slangen.
Voorkomt geknoei met leidingen buigen, meerdere knietjes toepassen en dan nog nét niet fitten.
Leverbaar in verschillende varianten; vrij draaiend en roterend (DynaVariacor), of in de gewenste stand te “locken” (HydroVariacor en SpraVariacor).
Aluminium en RVS zijn de standaardmaterialen.
Vrije doorlaat van Ř 4 mm tot en met Ř 65 mm (1/4” tot en met 2-1/2” aansluitingen) zijn standaard.
Afwijkende aansluitingen en maten, hoge temperatuur en/of chemisch bestendige uitvoeringen en speciale materiaalsoorten behoren tot de mogelijkheden.
Speciale uitvoeringen voor hoge druk (630 bar (hydrauliek)), maar ook bijvoorbeeld voor brandstofpistolen en leidingsystemen voor sproeiers of persluchtgereedschappen.
Ga naar onze website voor meer informatie of bezoek voor een demonstratie onze stand, Hal 11-F001, tijdens de Industrial Processing van 5 t/m 8 oktober in de Jaarbeurs te Utrecht.
|